100 lat to za mało…..

W ogrodzie Domu Pomocy Społecznej w Moryniu świętowaliśmy jubileusz 100-lecia Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego. Jubileusz ten jest świętem wdzięczności za sto lat wiernej służby i poświęcenia osobom chorym, niepełnosprawnym i potrzebującym.

To dla nas wielki zaszczyt móc uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu.💝