Relaks z wędką🎣🐟🐠
11 czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w XXVIII Zawodach Wędkarskich połączonych z relaksem z wędką. Impreza organizowana była przez Stowarzyszenie pod Dębami w Dębcach. Były konkurencje zręcznościowe, tańce i oczywiście pyszne jedzonko. Spotkanie upłynęło w cudownym klimacie sprzyjającym integracji i budowaniu wzajemnych relacji mieszkańców z zaprzyjaźnionych domów.
Dziękujemy za zaproszenie Stowarzyszenie „Pod Dębami” w Dębcach![]()













