100 lat to za mało…..

W ogrodzie Domu Pomocy Społecznej w Moryniu świętowaliśmy jubileusz 100-lecia Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego. Jubileusz ten jest świętem wdzięczności za sto lat wiernej służby i poświęcenia osobom chorym, niepełnosprawnym i potrzebującym.

To dla nas wielki zaszczyt móc uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu.💝

Wyjazd nad morze ☀️⛱️

Korzystając z pięknej pogody nasi mieszkańcy wybrali się nad morze. Można było pospacerować po plaży, podziwiać nadmorskie widoki i korzystać ze świeżego morskiego powietrza.

Wyjazd nad morze pozwolił mieszkańcom oderwać się od codzienności, zregenerować siły, oraz wzbogacić wspomnienia o nowe radosne przeżycia. Wszyscy wrócili zadowoleni, pełni energii i pięknych wspomnień🌊⚓ 🐟🐠

Relaks z wędką🎣🐟🐠

11 czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w XXVIII Zawodach Wędkarskich połączonych z relaksem z wędką. Impreza organizowana była przez Stowarzyszenie pod Dębami w Dębcach. Były konkurencje zręcznościowe, tańce i oczywiście pyszne jedzonko. Spotkanie upłynęło w cudownym klimacie sprzyjającym integracji i budowaniu wzajemnych relacji mieszkańców z zaprzyjaźnionych domów.

Dziękujemy za zaproszenie Stowarzyszenie „Pod Dębami” w Dębcach💖

Dzień Rodziny

Wczoraj nasi mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w Dniu Rodziny organizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Myśliborzu. Było to wspaniałe spotkanie, pełne ciepła i serdeczności, które pozwoliło na wzmocnienie więzi rodzinnych i spędzenie czasu w radosnej atmosferze.

Dziękujemy za zaproszenie.