Wyjazd nad morze ☀️⛱️

Korzystając z pięknej pogody nasi mieszkańcy wybrali się nad morze. Można było pospacerować po plaży, podziwiać nadmorskie widoki i korzystać ze świeżego morskiego powietrza.

Wyjazd nad morze pozwolił mieszkańcom oderwać się od codzienności, zregenerować siły, oraz wzbogacić wspomnienia o nowe radosne przeżycia. Wszyscy wrócili zadowoleni, pełni energii i pięknych wspomnień🌊⚓ 🐟🐠